كلاسهای تئوری مرکز نیلو معظمی از هفته ١٢ ميتوانند متقاضيان شركت كنند البته بعداز انجام غربالگری و دریافت نتیجه و ارسال تصویرگزارش آن به همراه تصویرکارت ملی و محدوده منزل به واتس آپ          09017301100
بعد از ارسال مدارک و درخواست عضویت ،پکیجها و دوره های مناسب با سن بارداری شما برنامه ریزی و ارسال میشود که در صورت تمایل به ثبت نام ، هزینه را به صورت غیر حضوری پرداخت و برنامه در اختیار شما قرار خواهد گرفت

ورزش در آب(aqua gym) از هفته 15 تا پایان دوره بارداری میتوانید شرکت کنید.(بعلت بیماری کرونا فعلا این ورزرش در این مرکز ارائه نمیشود.)
انواع کلاسهای ورزشی شامل یوگا پیلا ویوگا با انواع تمارین متناسب با سن بارداریتون به شما پیشنهاد میشود و حتی یوگای باروری برای قبل از بارداری و امادگی ذهن و فیزیک شما برای مادر شدن و حتی بعد از بارداری بصورت کلاس پیلاتس برای مادر ونی نی ؛ در مرکز نیلو معظمی برای شما ایجاد شده است تا از قبل تا بعد از بارداری شما رو در راه سلامت جسم و روان و داشتن مادر و نوزاد شاد یاری و همراهی کند.

همچنین با شرکت در کلاس ورزش تخصصی به نام:
ورزش با توپ و ابزار مختص هفته های 35 به بالا که متقاضی زایمان طبیعی هستند … در این مرکز به شما کمک میکند که زمان و درد زایمانتون رو کاهش دهید به امید خدا.

كلاسهاي تئوري بصورت پكيج ثبت نام ميشوند: البته براي هفته هاي ٣٠ به بالا بهداشت و تغذيه اجبار نيست*

✅پكيج كامل شامل:

تغذيه
بهداشت دوران بارداري
کارگاه بهداشت روان (شرکت به همراه همسران)
مديريت هورمونها
*كارگاه علائم خطر در بارداري
تئوري مراحل زايمان
*كارگاه مراحل زايمان
مراقبت نوزاد
معاينه نوزاد
*كارگاه مباني شيردهي
امادگي سزارين
مراقبت بعد زايمان
كلاسهاي تئوري طوري تنظيم شده اند كه از هر هفته اي كه ثبت نام كنيد هفته ٣٤ -٣٥ به پیایان حواهد رسید
در اینصورت افرادي كه هفته شون پايينه ممكنه هر دوسه هفته يک بار كلاس داشته باشند و هرچه هفته متقاضي بالا تر باشد كلاسها فشرده تر خواهند شد.
هر عنوان كلاسي كه ذكر شده فقط يك جلسه هست و حدودا ٢ ساعت هر جلسه به طول مي انجامد
بجز كلاس هوش كه 2 جلسه 3 ساعته هست و جدا ثبت نام میکنید.( خارج از پکیج )
و همچنین کلاس vip کاهش درد با همسر که یک جلسه 3 ساعته است .( هفته 30 به بعد ) و مخصوص متقاضیان صددرصد زایمان طبیعی و جدا ثبت نام میکنید. ( خارج از پکیج )
كلاسهاي يوگا هفته اي ٢ &٣ جلسه هست و بصورت پكيج ماهانه ثبت نام ميشود

كلاس استخر هفته اي یک جلسه است كه بصورت پكيج ماهانه ثبت نام ميشويد.(فعلا برگزار نمیشود.)

هزينه هر جلسه از كلاسها:

تئوري عادي ٣٠
تئوري كارگاه برابر ٥٠
يوگا ١٥و ورزش با توپ ٢٠
استخر65
و در هیچ یک از موارد تک جلسه نداریم
ادرس ما خیابان دولت یا کلاهدوز بلوار کاوه خ اخلاقی شرقی خ مطهری کوچه داراب غربی پلاک 33

توجه بفرمایید از پذیرش شما بدون هماهنگی(جهت حفظ نظم و سکوت مرکز ) و اخذ وقت جهت تشریف فرمایی شما  حالا با هر عنوان ( ویزیت ، مشاوره و یا اشنایی با مرکز جهت ثبت نام ) جدا معذور میباشیم.

هرگونه هماهنگی از طریق واتس آپ مرکز  با شماره (09017301100) صورت می گیرد.

ثبت نام بصورت غیرحضوری ميباشد. چون ظرفيت كلاسها سريع پر ميشود ارجحيت با ثبت نام سريعتر هست نه هفته بالا تر. روز ثبت نام هيچ فرقي بين شاگرد قديمي و جديد نخواهد بود و همه به نوبت سرعت حضورشون ثبت نام ميشن.

ثبت نام افزايش هوش جنين هم جداست از كلاسها و اجباري براي شركت وجود نداره.

عموما ساعت تشكيل كلاس های تئوری مرکز 13 تا 15 میباشد بجز کلاسهای همسران که 15-17میباشند.

بعد از ثبت نام لطفا از کارمند ما از طریق واتس آپ مرکز لینک کانال برنامه و شاگردان مرکز رو حتما دریافت و عضو شوید و قبل از شرکت در هر جلسه از کلاساتون حتما حتما کانال رو چک بفرمایید.